SW test inženýr / SW tester

CIT Services EU s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • Testování funkčnosti softwaru řídících jednotek v oblasti automotive
  • Návrh, provádění a vyhodnocování HiL testů na real-time modelech
  • Automatizace testů v SW prostředí EXAM
  • Komunikace s vývojovým týmem a hledání optimálního řešení
  • Testování sběrnicové komunikace CAN, FlexRay, diagnostiky UDS, OBD

Požadavky na zaměstnance:

  • Základní přehled v automotive elektronice/embedded
  • Základní znalost sběrnic, nejlépe CAN/FlexRay
  • Znalost některého ze SW ControlDesk, INCA, EXAM, CANoe/CANape výhodou
  • Základní znalost programování, nejlépe v jazycích Python, či Matlab-Simulink
  • Komunikativní znalost Aj (čtení technické dokumentace, komunikace se zákazníkem)
  • Samostatnost, proaktivita, trpělivost, smysl pro detaily, spolehlivost

Nabízíme:

  • Práci na prestižních projektech
  • Odborné zaškolení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nejmodernější technologie
  • Zajímavý profesní rozvoj
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Možnost kombinace práce z domova a práce v kanceláři
  • Nástup dohodou
  • Benefity

Místo výkonu práce: Praha

Zaškolení v Plzni (3 až 6 měsíců) náklady na dopravu / ubytování hrazeny.

Druh pracovního poměru: Plný úvazek

Termín nástupu: Ihned / dohodou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3089996  Dátum zverejnenia: 2.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.