Záhradník

Čistý deň, n. o.

Miesto práce
Hodská cesta 1228, okres Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

bežná údržba a zabezpečenie prevádzkyschopnosti dvoch budov. Starostlivosť o dvor a záhradu /najmä ošetrovanie a orez stromov, kosenie trávnika, údržba jazierka a bazénu/.

Možný nadštandardný plat vzhľadom na pracovnú pozíciu. V prípade záujmu možnosť ubytovania a celodennej stravy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Sedliacky rozum, samostatnosť, zodpovednosť, čestnosť a svedomitosť.

Nezisková organizácia Čistý deň poskytuje komplexnú starostlivosť o osoby závislé od psychoaktívnych látok v oblasti resocializácie a reintegrácie do spoločnosti už 16 rokov, ponúka stabilnú prácu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2653131  Dátum zverejnenia: 19.7.2016