Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)

Cirkevná ZŠ Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok

Miesto práce
okres Pezinok
Termín nástupu
2016-08-15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
398

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
počítačovo znalý, práca s internetom, mailom, balíkom kancelárskych aplikácií

Vzdelanie
Láska k deťom, rešpektovanie individuality, radosť z práce s deťmi, pedagogický rozhľad, chuť experimentovať a hľadať nové spôsoby a metódy vo vyučovaní, ochota učiť sa, vytváranie vzťahov, spolupráca v tíme a komunikácia aj s rodičmi, viesť deti ku kladeniu otázok a pomoc pri hľadaní odpovedí, kritické myslenie. Formálne vzdelanie v súlade s platnou legislatívou nie je nevýhodou.

Ďalšie požiadavky
Do nášho dynamického, mladého tímu hľadáme učiteľa na prvý stupeň. Ponúkame príjemné pracovné prostredie, primerané finančné ohodnotenie, podporu a osobný rast a vedenie počúvajúce svojich zamestnancov. Znalosť anglického jazyka je vítaná. Vítame aj skúsenosť z práce v prostredí mimo školstva.

ID: 2611201  Dátum zverejnenia: 16.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.