Vychovávateľ

Cirkevná ZŠ Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok

Miesto práce
okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2015-08-17

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
75%

Počet študentov školy
398

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
práca s kancelárskym softvérom, internetom a mailom

Vzdelanie
Primerané vzdelanie v danom odbore. Láska k deťom, rešpektovanie individuality, pedagogický rozhľad, chuť experimentovať a hľadať nové spôsoby a metódy vo vyučovaní, ochota učiť sa, vytváranie vzťahov, spolupráca v tíme a komunikácia aj s rodičmi. Znalosť anglického jazyka je vítaná rovnako ako skúsenosť z práce mimo školstva.

Ďalšie požiadavky
Do našej pobočky v Pezinku hľadáme vychovávateľa do ŠKD. Cirkevná základná škola Narnia je škola s rozšíreným anglickým programom. V rámci našej vízie kladieme dôraz na vytváranie bezpečného prostredia, v ktorom má každý žiak priestor na svoj rast nielen v akademickej oblasti, ale aj v oblasti hodnôt a budovania charakteru. Ponúkame prácu v dynamickom mladom tíme, primerané finančné ohodnotenie, podporu a osobný rast, a vedenie počúvajúce svojich zamestnancov. V prípade potreby vieme poskytnúť ubytovanie na internáte blízkej SOŠ.

ID: 2121905  Dátum zverejnenia: 28.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.