Vychovávateľ

Cirkevná ZŠ Narnia Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2016-08-15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
75%

Počet študentov školy
398

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Znalosť práce s PC potrebná: MS Office - pokročilý, Internet - pokročilý, ostatné znalosti - výhodou

Vzdelanie
Skončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie pedagogického zamerania. Vítané sú skúsenosti s prácou s deťmi počas letných táborov, víkendových akcií, škôl v prírode, centier voľného času alebo krúžkovej činnosti.
Nové spôsoby a metódy vo vyučovaní, ochota učiť sa, vytváranie vzťahov, spolupráca v tíme a komunikácia aj s rodičmi je dôležitou súčasťou našej práce.

Do nášho dynamického, mladého tímu hľadáme práve teba. Ak je ti blízka láska k deťom, rešpektovanie individuality, radosť z práce s deťmi, pedagogický rozhľad, chuť experimentovať a hľadať nové spôsoby a metódy vo vyučovaní. Očakávame tiež ochotu učiť sa, vytvárať vzťahy, spoluprácovať v tíme a komunikovať aj s rodičmi. Je nám blízke viesť deti ku kladeniu otázok a pomáhať im pri hľadaní odpovedí, a rozvíjať kritické myslenie. Ak si sa v tom našiel, neváhaj nám poslať svoj životopis a motivačný list.

Formálne vzdelanie v súlade s platnou legislatívou nie je nevýhodou.

Ďalšie požiadavky
Ďalšie informácie:
Do nášho dynamického, mladého tímu hľadáme vychovávateľa/ľku. Ponúkame príjemné pracovné prostredie, primerané finančné ohodnotenie, podporu a osobný rast a vedenie počúvajúce svojich zamestnancov. Znalosť anglického jazyka je vítaná. Vítame aj skúsenosť z práce v prostredí mimo školstva. Špeciálny pedagóg je u nás súčasťou špeciálneho tímu spolu so školským psychológom a pedagogickými asistentmi učiteľov.

ID: 2527883  Dátum zverejnenia: 21.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.