Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - hudobná výchova

Cirkevná ZŠ Narnia Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2014-08-18

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
398

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hudobná výchova

Znalosť práce s PC
internet, MS Office

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ďalšie požiadavky
Cirkevná základná škola Narnia spolu s Bilingválnym gymnáziom C.S. Lewisa tvorí Združenie škôl C.S. Lewisa. Snažíme sa o tvorivý prístup a budovanie silných sociálnych zručností u detí. Realizujeme rôzne projekty, koncerty, vernisáže a udržiavame medzinárodný rozmer školy v spolupráci so zahraničnými partnerskými organizáciami. Vzdelávame a vychovávame deti k zodpovednosti v duchu kresťanských biblických hodnôt.
Ponúkame prácu v mladom učiteľskom tíme, kde sa popri slovenčine hovorí a učí aj po anglicky, s možnosťou individuálneho rastu formou ďalšieho rozvoja.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- otvorenosť voči práci na sebe
- vítané sú aj neformálne skúsenosti s prácou so skupinami detí
- veľmi dobré sociálne a komunikačné zručnosti
- tvorivosť a trpezlivosť
- uprednostníme empatických učiteľov so záujmom o nové formy a metódy učenia

ID: 1800634  Dátum zverejnenia: 14.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.