IT podpora/projekcia v kine

CINEMAX Bratislava, s .r. o.

Miesto práce
Cinemax Bory, Lamač 6780, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za dokonalý obraz a zvuk v 12 kinosálach multiplexu CINEMAX v OC Bory mall
• Práca s najmodernejšou kinotechnologiou
• Vytváranie playlistov podla programu jednotlivých sal
• Vytváranie playlistov digital signage – viac ako 100 digitálnych obrazoviek
• Starostlivosť o tablety vo VIP zóne
• Komplexná starostlivosť o AV techniku
• Všeobecná technická podpora kina a tímu
• Komunikácia so zahraničnými dodávateľmi v anglickom jazyku
• Starostlivosť o špičkovú kinosálu IMAX
• Technická podpora a spoluorganizácia eventov
• Práca na zmeny, práca najmä vo večerných a nočných hodinách

Životopisy zasielajte na adresu: kariera@cine-max.sk a do predmetu e-mailu uveďte CINEMAX BORY - IT.
Vo svojom e-maili, prosím, uveďte:
Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti CINEMAX Bratislava, s. r. o., so sídlom Ševčenkova 19, 851 01 Bratislava podľa zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- práca s počítačom na požadovanej úrovni je samozrejmosťou
- technické myslenie
- komunikatívnosť
- flexibilita
- pracovitosť
- zodpovednosť
- samostatnosť

Spoločnosť CINEMAX vybudovala a dnes prevádzkuje v jedenástich mestách na Slovensku sieť dvanástich moderných kín so 60-timi plne digitalizovanými sálami pre 10 177 divákov. Určite by to nebolo možné bez dodržiavania firemnej kultúry, profesionálneho prístupu a budovania zainteresovaného tímu zamestnancov, ktorí sú základným pilierom našich úspechov.
Pôsobíme v službách, a preto považujeme za samozrejmé, že na prvom mieste nášho snaženia je náš divák, ponúkame mu prvotriedne služby, chceme aby sa mu u nás páčilo a aby sa do našich kín rád vrátil. Tomu podriaďujeme celú filozofiu nášho prístupu k práci a zamestnancom. Snažíme sa, aby sa všetci cítili súčasťou spoločnosti, bez ktorej by nemohla úspešne fungovať a rozvíjať sa.

Ponúkame zaujímavú a dynamickú prácu v mladom kolektíve, možnosť sebarealizácie, profesionálneho a osobného rozvoja a tomu zodpovedajúce finančné ohodnotenie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Výhonská 1
851 01 Bratislava
ID: 2895812   Dátum zverejnenia: 26.5.2017