Upratovač/ka

CINEMAX Bratislava, s .r. o.

Miesto práce
CINEMAX BORY, Lamač 6780, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie priestorov kina CINEMAX BORY. Bližšie informácie o pracovnej pozícii dostanete priamo na pohovore.

Životopisy zasielajte na adresu: kariera@cine-max.sk a do predmetu e-mailu uveďte CINEMAX BORY / Upratovanie.
Vo svojom e-maili, prosím, uveďte:
Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti CINEMAX Bratislava, s. r. o. so sídlom Ševčenkova 19, 851 01 Bratislava podľa zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
študent vysokej školy

- chuť pracovať
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- flexibilita
- pracovitosť
- zodpovednosť

Spoločnosť CINEMAX vybudovala a dnes prevádzkuje v jedenástich mestách na Slovensku sieť dvanástich moderných kín so 60-timi plne digitalizovanými sálami pre 10 177 divákov. Určite by to nebolo možné bez dodržiavania firemnej kultúry, profesionálneho prístupu a budovania zainteresovaného tímu zamestnancov, ktorí sú základným pilierom našich úspechov.
Pôsobíme v službách, a preto považujeme za samozrejmé, že na prvom mieste nášho snaženia je náš divák, ponúkame mu prvotriedne služby, chceme aby sa mu u nás páčilo a aby sa do našich kín rád vrátil. Tomu podriaďujeme celú filozofiu nášho prístupu k práci a zamestnancom. Snažíme sa, aby sa všetci cítili súčasťou spoločnosti, bez ktorej by nemohla úspešne fungovať a rozvíjať sa.

Ponúkame zaujímavú a dynamickú prácu v mladom kolektíve, možnosť sebarealizácie, profesionálneho a osobného rozvoja a tomu zodpovedajúce finančné ohodnotenie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Výhonská 1
851 01 Bratislava
ID: 2326896   Dátum zverejnenia: 17.10.2016