Hlavný premietač

Cinema City Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie kontrolných projekcií filmov
- Zodpovednosť za kontrolu kvality projekcie
- Technická údržba premietacích zariadení
- Reporting
- Zaisťovanie logistiky zasielania filmových kópií

V roku 2017 zamestnancom poskytujeme nasledujúce benefity:
- Pravidelné VIP projekcie pre všetkých zamestnancov s občerstvením zdarma (vrátane 4DX a Superscreen)
- Voľné vstupenky do multikina za dobré pracovné výsledky
- Špeciálne zamestnanecké menu pri návšteve kina so 60% zľavou
- Zľavy na občerstvenie počas služby u našich partnerov
- Teambuilding aktivity

Okrem toho ponúkame:
- Práca v mladom a priateľskom kolektíve
- Zaujímavé pracovné prostredie moderného multikina
- Reálna možnosť kariérneho rastu
- Kompletné zaškolenie do oboru

Výber kandidátov prebieha prostredníctvom osobného pohovoru, pozostávajúceho z dvoch kôl

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zaújem o techniku, technickú zručnosť
- Ochota učiť sa nové veci
- Trestná bezúhonnosť
- Časová flexibilitu a spoľahlivosť
- Zodpovednosť a dôslednosť

Kto sme:
Cinema City vznikla ako malý rodinný podnik už v prvej polovici minulého storočia, ktorá stavala a prevádzkovala klasické jednosálové kiná. Na začiatku 80. rokov minulého storočia sme sa inšpirovali americkým trendom viac sálových kín a postupne tento koncept rozvíjali a vylepšovali. V priebehu rokov sme krok za krokom vybudovali celosvetovo jednu z najsilnejších značiek v obore. Dnes staviame a prevádzkujeme nielen klasické multikiná, ktorých máme po svete viac ako 750, ale taktiež integrujeme špeciálne formáty typu Megaplex, vrátane technológie IMAX, 4DX, ScreenX a SuperScreen.

Kam smerujeme:
Našim dlhodobým cieľom je stať sa nielen jednotkou na všetkých trhoch, kde pôsobíme, ale taktiež jednotkou celosvetovo. Chceme poskytovať dokonalý filmový zážitok a byť tým najlepším miestom na odpútaní sa od každodenných starostí. Záleží nám na perfektnom zákazníckom servise i celkovo atraktívnom prostredí, kam sa bude každý rád vracať.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2870047  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750