Uvádzač, Barman, Pokladník - Dohoda o brigádnickej práci študentov (Cinema City Aupark)

Cinema City Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 20, 851 01 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
2,79-2,99 Eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame:
• prácu v mladom kolektíve
• zázemie v dynamickej spoločnosti
• zaujímavé pracovné prostredie
• benefity za dobré pracovné výsledky

Informácie o výberovom konaní

K životopisu prosím priložte Vašu aktuálnu fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Očakávame:
• ochotu učiť sa nové veci
• dobré komunikatívne schopnosti
• trestnú bezúhonnosť
• vek nad 18 rokov
• časovú flexibilitu a spoľahlivosť
• možnosť pracovať cez sviatky a víkendy

Kto sme:
Cinema City vznikla ako malý rodinný podnik už v prvej polovici minulého storočia, ktorá stavala a prevádzkovala klasické jednosálové kiná. Na začiatku 80. rokov minulého storočia sme sa inšpirovali americkým trendom viac sálových kín a postupne tento koncept rozvíjali a vylepšovali. V priebehu rokov sme krok za krokom vybudovali celosvetovo jednu z najsilnejších značiek v obore. Dnes staviame a prevádzkujeme nielen klasické multikiná, ktorých máme po svete viac ako 750, ale taktiež integrujeme špeciálne formáty typu Megaplex, vrátane technológie IMAX, 4DX, ScreenX a SuperScreen.

Kam smerujeme:
Našim dlhodobým cieľom je stať sa nielen jednotkou na všetkých trhoch, kde pôsobíme, ale taktiež jednotkou celosvetovo. Chceme poskytovať dokonalý filmový zážitok a byť tým najlepším miestom na odpútaní sa od každodenných starostí. Záleží nám na perfektnom zákazníckom servise i celkovo atraktívnom prostredí, kam sa bude každý rád vracať.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1980798  Dátum zverejnenia: 15.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,79-2,99 Eur/hod