Obchodný zástupca, obchodník - pre maďarských zákazníkov

CIMBAĽÁK s.r.o.

Miesto práce
okres Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podrobnejšie informácie na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

miesto výkonu práce na sídle firmy v Bardejove, ubytovanie zabezpečené firmou taktiež v Bardejove.
starostlivosť o ( už existujúcich ) klientov vo zverenom regióne s cieľom zvyšovať podiel objednávok a lojalitu zákazníkov
akvizície nových zákazníkov, zvyšovanie podielu spoločnosti na trhu,
prezentácia spoločnosti, portfólia jej produktov u zákazníkov,
aktívne cestovanie za klientom
zodpovednosť za kvalitný rozvoj predajnej siete

možnosť profesijnej sebarealizácie v rozvíjajúcej spoločnosti,
zaučenie a ďalšie odborné vzdelávanie,
zaujímavé ohodnotenie, pohyblivá zložka platu v prípade splnenia cieľov,
flexibilita pracovného času
možnosť poskytnutia ubytovania

v prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu, príp.poštou na adresu firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

požadovaná prax v podobnej oblasti - obchodný zástupca,
organizačné schopnosti,
služobné vozidlo + telefón
komunikatívnosť, pracovitosť, samostatnosť, časová flexibilita

Spoločnosť CIMBAĽÁK s.r.o. vznikla v roku 1992, zaoberá sa výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov pod značkou CIMBAĽÁK, je to stredný podnik, ktorý pôsobí na trhu už viac ako 30 rokov.. Všetky vyrábané výrobky sú bez lepku a väčšina bez alergénov. Na trhu sme známi výrobou kvalitných mäsových výrokov so stabilným pôsobením na východe Slovenska. Zamestnávame cca 120 ľudí v procese mäsovýroby a v obchodnej sieti. CIMBAĽÁK s.r.o. zásobuje svojimi produktami celé územie Slovenska a taktiež vyváža do štátov EÚ.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 911560  Dátum zverejnenia: 11.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podrobnejšie informácie na pohovore