Trainee - vysokoškolský absolvent - zameranie kvalita produkcie, výroba

CIKAUTXO SK s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 6, okres Nové Zámky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v oblasti automotive?
Hľadáš medzinárodnú firmu, kde nájdu uplatnenie aj tvoje jazykové znalosti?
Chceš pracovať v dynamickej spoločnosti na samostatných projektoch?
Chceš byť súčasťou tímu a hľadať zlepšenia a nové riešenia?

V TOM PRÍPADE HĽADÁME PRÁVE TEBA!

Máš možnosť zapojiť sa do nášho 9mesačného trainee programu, kde budeš pracovať na konkrétnom projekte v oblasti výroby. Počas tohto obdobia budeš plnohodnotným členom nášho tímu a výsledky tvojho projektu nám umožnia zlepšiť niektoré oblasti výroby. Po celú dobu budeš mať prideleného školiteľa, ktorý ťa postupne zoznámi s fungovaním automobilového priemyslu, jedného z najdynamickejších v súčasnosti. Dodávame pre konečných výrobcov automobilov ako Nissan, Ford, Škoda, Volkswagen, Peugeot, Citroen, Renault, Audi, Jaguar, Land-Rover...
Po úspešnom absolvovaní trainee programu sa ti otvárajú ďalšie možnosti v našej spoločnosti.

- práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť podielať sa na ďalšom raste spoločnosti a nových zaujímavých projektoch
- benefity - koncoročné odmeny, príspevky zo sociálneho fondu
- vzdelávanie - odborné aj jazykové

V prípade, že ťa zaujala ponuka nášho trainee programu, pošli nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku. Ak zodpovedá našim požiadavkám, pozveme ťa na pohovor jeden v slovenskom a jeden v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- podmienkou je ukončená VŠ zameranie na kvalitu produkcie, výrobu, iný technický smer, výrobná logistika....
- podmienkou je komunikácia v anglickom jazyku - naša firma pôsobí po celom svete a so zákazníkmi ako aj v rámci firmy komunikujeme hlavne po anglicky
- chuť ďalej sa učiť a získavať nové vedomosti hlavne z praktickej oblasti
- si pripravený na dynamický automobilový priemysel
- flexibilita
- samostatnosť a vlastná iniciatíva pri riešení problémov
- technické myslenie

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá produkciou gumových výrobkov pre automobilový priemysel a elektro priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3165702  Dátum zverejnenia: 21.8.2017