Operátor / Operátorka vstrekolisov

CIKAUTXO SK s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 6, Nové Zámky-Dolná kapsa
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
576,- EUR + variabilná zložka mzdy do výšky 340,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobe ako obsluha vstrekolisov, práca pri stroji
- výroba gumových tesnení do práčiek a umývačiek a pre automobilový priemysel
- práca vhodná pre ženy aj pre mužov
- práca na 4 zmeny (8hod.) aj cez víkendy - 5 dní sa pracuje a 2 dni je voľno
- zodpovednosť za kvalitu výrobu a čistotu a poriadok pri stroji

- práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- 13-ty plat
- prémie
- dochádzkový bonus
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- letné a zimné firemné podujatia pre zamestnancov
- možnosť kariérneho postupu v rámci spoločnosti

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle alebo nám pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať na 4zmeny
- ochota pracovať
- pozícia je vhodná aj pre absolventov, školenie bude zabezpečené

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá produkciou gumových výrobkov pre automobilový priemysel a elektro priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2635345  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576,- EUR + variabilná zložka mzdy do výšky 340,- EUR