Personalista / HR officer

CIKAUTXO SK s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 6, okres Nové Zámky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexná zodpovednosť za proces náboru a výberu zamestnancov
- príprava pracovných zmlúv, ukončení pracovných pomerov, dodatkov k zmluvám
- vedenie personálnych zložiek zamestnancov
- zodpovednosť za správnosť procesu nástupu zamestnanca (popisy pracovného miesta, zaškolenie, vstupné lekárske prehliadky, dochádzkové karty)
- vedenie dokumentácie týkajúcej sa zaškoľovacieho procesu
- vypracovávanie prehľadov, reportov a štatistík
- spolupráca na uzávierke a koncomesačných reportoch
- vypracovávanie analýz
- zastupovanie vedúcej personálneho oddelenia v určitých úlohách
- možnosť kariérneho rastu

- práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť podielať sa na ďalšom raste spoločnosti a nových zaujímavých projektoch
- sociálne výhody - príspevky na stravovanie, 13ty plat, vzdelávanie (odborné, jazykové)...

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorých skúsenosti zodpovedajú uvedeným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca skúsenosť z oblasti personalistiky
- znalosť pracovného práva
- organizačné schopnosti, iniciatívnosť, práca s ohľadom na cieľ
- precíznosť
- schopnosť riadenia a koordinácie
- práca v tíme
- anglický jazyk

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá produkciou gumových výrobkov pre automobilový priemysel a elektro priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2430461  Dátum zverejnenia: 10.2.2016