Junior / Senior SW Tester

CIIT GmbH

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislava, 82103 Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
výhodne platové ohodnotenie od 2.200 EUR mesacne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Testovanie webovských aplikácií pre jednu z najväčsích európskych lotérií.

K náročným úlohám Testera softvéru patria aj:

- Vývoj testovacích konceptov, plánov a prípadov
- Vývoj automatizovaných testov
- Analýza a dizajn testov, ich prevedenie a protokolovanie
- Podielanie sa na SW dizajne online hier, mobilných hier, atď
- Sústavná spolupráca so SW vývojármi v rámci SCRUM timu
- Aktívne zavádzanie kvality vývoja do tímu

Dôležitým aspektom je aj spolupráca s kolegami v Rakúsku, preto je aktívna nemčina vítaná, ale nie nevyhnutnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Základy
XML - Základy
SQL - Základy

Počet rokov praxe

2

Dôležitý je silne vyvynutý zmysel pre kvalitu, schopnosť rýchlo pochopiť súvislosti, tímovosť, zodpovednosť, analytické myslenie a pohľad na detail, koumikatívnosť a samostatnosť.
Základy programovania sú veľkou výhodou.
ISTQB Certifikát a/alebo CAT Certifikát a/alebo skúsenosti z projektov v agilnom SW time (2-5 rokov) ako vyvojar alebo tester.

Spoločnosť CIIT s.r.o., pobočka Viedenskej CIIT GmbH, je prevádzkovateľ služieb v oblasti softvérového inžinierstva a systémovej integrácie.
Našim základným zameraním je architektúra a vývoj softvérových riešení.
Spoločnosť CIIT ma hlavné sídlo vo Viedni s pobočkou v Mnichove a Bratislave.

Technickým zameraním spoločnosti je vývoj softvéru pre Web a mobile devices.
Ako Oracle Education Center (predtým Sun Partner) ponúka CIIT aj širokú paletu školení v oblasti Javy, Microservices, Javascript, Spring, Design Patterns, a mnohé iné. Viac na stránkach https://ciit.eu a https://javatraining.eu .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2831790  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výhodne platové ohodnotenie od 2.200 EUR mesacne