JEE Developer

CIIT GmbH

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj webovských aplikácií pre jednu z najväčsích európskych lotérií.

Tvorba architektúry a designu aplikácií, vývoj a Unit testovanie.

Vyvýjať sa bude v Jave, s použitím ďalších technológií ako JEE, JSF, JPA etc.

Vývoj softvéru bude vedený podla agilnej metódy Scrum.

Hladáme motivovaných skúsených JAVA vývojárov do našich nových Scrum Teamov.

Dôležitým aspektom je aj spolupráca s kolegami v Rakúsku, preto je aktívna nemčina vítaná, ale nie nevyhnutnosťou. Dôležitá je dobrá znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka - nemčiny alebo angličtiny.

Nove technologie, zaškolenie, výhodné platové podmienky, mladý team.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Expert

Počet rokov praxe

2

Chuť učiť sa nové technológie, výborné analytické myslenie, samostatnosť, tímovosť.

Spoločnosť CIIT s.r.o., pobočka Viedenskej CIIT GmbH, je prevádzkovateľ služieb v oblasti softvérového inžinierstva a systémovej integrácie.
Našim základným zameraním je architektúra a vývoj softvérových riešení.
Spoločnosť CIIT ma hlavné sídlo vo Viedni s pobočkou v Mnichove a Bratislave.

Technickým zameraním spoločnosti je vývoj softvéru pre Web a mobile devices.
Ako Oracle Education Center (predtým Sun Partner) ponúka CIIT aj širokú paletu školení v oblasti Javy, Microservices, Javascript, Spring, Design Patterns, a mnohé iné. Viac na stránkach https://ciit.eu a https://javatraining.eu .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1459567  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa skúseností