Junior účtovník/účtovníčka

CÍGLER SOFTWARE, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7/C, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca spočíva v zabezpečovaní spracovania ucelenej časti účtovnej agendy našej spoločnosti, v súlade s platnou legislatívou.
Súčasťou práce je vystavovanie odberateľských faktúr a zabezpečovanie dohľadu nad ich úhradami, tiež vystavovanie pokladničných a skladových dokladov a dohľad nad súvisiacimi účtovnými operáciami.

Práca v malom a priateľskom kolektíve
Možnosť ďalšieho vzdelávania sa v oblasti ekonomickej a daňovej legislatívy

Ak ste práve Vy naša nová účtovníčka/účtovník, Váš životopis nám zašlite výhradne e-mailom. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ukončené vzdelanie ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kolegyňu/kolegu so skúsenosťami s účtovaním a znalosťou účtovnej a daňovej legislatívy. Potrebná je tiež veľmi dobrá znalosť práce s PC, najmä s balíkom služieb MS Office.

Náš nový kolega/kolegyňa by mal byť samostatný, zodpovedný, dôsledný a spoľahlivý. Odolný voči stresu, so schopnosťou rýchleho učenia sa a s logickým myslením.

CÍGLER SOFTWARE a.s. sa zaoberá vývojom, implementáciou a podporou moderných informačných a ekonomických systémov Money S3, S4, S5, iDoklad a TaxEdit. V súčasnej dobe pokrýva svojim portfóliom všetky segmenty trhu - od malých spoločností, živnostníkov, účtovníkov, cez stredné firmy až po väčšie spoločnosti. CÍGLER SOFTWARE a.s. je šúčasťou holdingu Solitea a. s., ktorý v súčastnosti zamestnáva viac ako 600 IT odborníkov v 15 spoločnostiach a obsluhuje 235 tisíc zákazníkov.

CÍGLER SOFTWARE, a. s. v súčasnej dobe rozširuje svoj tím o nových kolegov a dáva vám príležitosť využiť vaše schopnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava
ID: 2732769   Dátum zverejnenia: 22.9.2016