Pracovník/pracovníčka obchodného oddelenia

CÍGLER SOFTWARE, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7/C, 821 09 Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Nástupný plat (dohodou) sa po zaškolení zvýši o prémie z obratu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca spočíva v každodennej telefonickej, e-mailovej a internetovej komunikácii s potenciálnymi zákazníkmi našej spoločnosti. Kolega, ktorého hľadáme sa stane súčasťou obchodného oddelenia, V telefonických rozhovoroch a e-mailovej komunikácii bude zisťovať potreby a požiadavky zákazníkov, ktoré im môžu vyriešiť naše produkty. V najlepšom prípade ich následne prevedie nákupným procesom.

práca v malom, priateľskom a mladom kolektíve
možnosť ďalšieho vzdelávania sa v oblasti ekonomiky, informatiky a profesionálnej komunikácii

Ak ste práve Vy náš budúci obchodník, životopis nám zašlite výhradne e-mailom. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Jednoduché účtovníctvo - základy
Mzdové účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Internet (e-mail, www) - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívneho kolegu/kolegyňu, ktorý rád telefonuje a má skúsenosti s predajom prostredníctvom obchodného rozhovoru.

Náš nový kolega by mal byť asertívny, zodpovedný, ústretový a najmä schopný rýchlo reagovať na otázky a požiadavky zákazníkov.

Výhodou je predošlá prax v oblasti telemarketingu, predaja, či absolvovanie kurzov týkajúcich sa obchodnej komunikácie.

CÍGLER SOFTWARE a.s. sa zaoberá vývojom, implementáciou a podporou moderných informačných a ekonomických systémov Money S3, S4, S5, iDoklad a TaxEdit. V súčasnej dobe pokrýva svojim portfóliom všetky segmenty trhu - od malých spoločností, živnostníkov, účtovníkov, cez stredné firmy až po väčšie spoločnosti. CÍGLER SOFTWARE a.s. je šúčasťou holdingu Solitea a. s., ktorý v súčastnosti zamestnáva viac ako 600 IT odborníkov v 15 spoločnostiach a obsluhuje 235 tisíc zákazníkov.

CÍGLER SOFTWARE, a. s. v súčasnej dobe rozširuje svoj tím o nových kolegov a dáva vám príležitosť využiť vaše schopnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava
ID: 2362833   Dátum zverejnenia: 21.9.2016