Obchodní manager

CIESZYŃSKIE ZAKŁADY KARTONIARSKIE SPÓŁKA AKCYJNA

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní Manager – Slovensko

Pro rychle se rozvíjejícího polského výrobce exkluzivních papírových obalů s dlouhodobě velmi dobrou pozici na českém a slovenském trhu hledáme posilu obchodního týmu – Obchodního managera pro Slovensko. Na bydlišti uchazeče nezáleží - je nutná ochota cestovat ve výše uvedeném regionu.

Náplň práce:

- prohlubování spolupráce a servis stávajících zákazníků

- hledání nových zákazníků

- samostatné vedení obchodní strategie

- každodenní komunikace napříč obchodním oddělením

- reporting a práce s informacemi z terénu

Požadujeme:

- perfektní znalost slovenského jazyka, znalost polštiny je vhodná, ale není nutná

- dobrá znalost práce na PC (MS Office, internet)

- ŘP skupiny B

- trestní bezúhonnost

- minimálně středoškolské vzdělání, vhodné je VŠ vzdělání – ale není podmínkou

- reprezentativní a profesionální vystupování, ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu

- praxe v obchodu je vhodná, ale není nutná, vhodné i pro absolventy

- výborné komunikační schopnosti, samostatnost a časovou flexibilitu

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti s více než 100 letou historii a cca 130 zaměstnanci

- práci na hlavní pracovní poměr

- nadstandardní ohodnocení odvíjející se od dosaženého obratu

- firemní automobil, firemní notebook a telefon

- časovou flexibilitu a samostatnou organizaci náplně pracovního týdne

- profesionální zaškolení

- nástup ihned

V případě zájmu nám prosím zašlete přes odpovědní formulář Váš strukturovaný životopis v elektronické verzi včetně Vaší aktuální fotografie a krátký motivační dopis.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2949112  Dátum zverejnenia: 27.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.