Farmár

Cieľová Rovinka, s. r. o.

Miesto práce
Šafárikovo nám. 4, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného farmára so skúsenosťami v tomto odbore. Ponúkame prácu, ktorá si žiada plné nasadenie a intenzívnu prítomnosť na farme.
Úspešný kandidát bude zodpovedný za:
- chov hospodárskych zvierat
- starostlivosť o veľký zatrávnený areál
- rozvoz produktov farmy
- stráženie objektu
- drobné remeselné práce vyžadujúce základy zručnosti.
Pre naše potreby by bol vhodný aj rodinný model - partnerský/manželský pár. V tom prípade by sme vedeli poskytnúť ubytovanie v trojizbovom služobnom byte aj prácu obom členom rodiny.
Veľkou výhodou vo výberovom procese bude skúsenosť s výrobou domácich produktov z ovčieho, kozieho či kravského mlieka.
O pozíciu sa môžu uchádzať uchádzači z celého Slovenska.

- stabilnú a zaujímavú prácu v dynamickom prostredí našej farmy zameranej na chov hydiny, hovädzieho a bravčového dobytka
- ďalší rozvoj zamestnancov – potrebné školenia a vzdelávania v súlade s princípmi modernej živočíšnej výroby
- ubytovanie v objekte farmy
- možnosť rastu a zaujímavé benefity vyplývajúce z portfólia našej spoločnosti

Prosíme záujemcov o uvedenú pozíciu, aby zaslali svoj životopis a motivačný list v slovenskom jazyku na adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo - živočíšna výroba

Vodičský preukaz

B, T

- skúsenosti s chovom hospodárskych zvierat
- záujem vzdelávať sa v oblasti modernej živočíšnej výroby
- dobrý zdravotný stav (zdravotný preukaz)
- skúsenosti s výrobou domácich produktov z ovčieho, kozieho a kravského mlieka
- bezúhonnosť (čistý register trestov)
- základné zručnosti potrebné pre malé opravy a drobné remeselné práce

Prevádzka voľnočasového areálu pre rodiny s deťmi - našim poslaním je ponúkať zákazníkom produkty a služby, ktoré sa spájajú so zdravým spôsobom života - od zdravých regionálnych potravín, farmárčenie, cez športové vyžitie až po aktívny relax.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2973082  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou