Kuchár

Cieľová Rovinka, s. r. o.

Miesto práce
Rovinka, Železničná 322, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupodieľanie sa na zostavovaní týždenného jedálnika – reštaurácia nemá stály jedálny lístok
- zostavovanie kalkulácií jedál
- zodpovednosť za skladové zásoby surovín
- príprava jedál, šalátov a dezertov domácej slovenskej kuchyne z čerstvých lokálnych sezónnych surovín bez chémie
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných pokrmov
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty pracoviska
- manažment dodávky čerstvých surovín pre prípravu jedál a zabezpečenie ich efektívneho spracovania
- prevádzka je otvorená streda - nedeľa 10:00 - 19:00 (pondelok, utorok je vždy voľno)

Včas OFICIÁLNE uhradená plná mzda plus odvody
Veľký priestor na sebarealizáciu v perspektívnom projekte, pre človeka s fantáziou, ktorý verí, že používanie sezónnych lokálnych kvalitných surovín v kuchyni má svoju budúcnosť.
Možnosť ubytovania priamo v areáli.

Informácie o výberovom konaní

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

4

Nadšenie pre prácu kuchára
Kreatívne myslenie
Zodpovednosť
Samostatnosť
Poriadkumilovnosť
Výhodou je športový duch a zmysel pre humor

Prevádzka voľnočasového areálu pre rodiny s deťmi - našim poslaním je ponúkať zákazníkom produkty a služby, ktoré sa spájajú so zdravým spôsobom života - od zdravých regionálnych potravín, farmárčenie, cez športové vyžitie až po aktívny relax.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1800444  Dátum zverejnenia: 5.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500