Účtovníčka/CZ legislatíva

EAST WEST TRADE s. r. o.

Miesto práce
okres Prievidza
Termín nástupu
podľa dohody, čím skôr, tým lepšie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie celej účtovnej agendy v zverených českých pobočkách podľa platnej ČESKEJ LEGISLATÍVY a to najmä:

- spracovanie komplexnej mzdovej agendy a vedenie podvojného účtovníctva
- spracovanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov
- komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP
- pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov
- spracovávanie a kontrola dochádzky
- evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, bezúročné pôžičky, vyúčtovania, exekúcie a pod.)
- spracovanie rekapitulácia a odsúhlasenie s oddelením financie a účtovníctvo
- evidencia a spracovanie stravného v zmysle Zákonníka práce
- spracovanie PN, OČR
- spracovanie ročného zúčtovania daní
- komunikácia a spolupráca so slovenskými kolegami

Mladá dynamická spoločnosť, ktorá už 6 rokov rastie, vyvíja sa a poskytuje zamestnancom výbornú možnosť realizovať sa a posúvať vpred.
- príjemné pracovné prostredie
- adekvátne finančné ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy na produkty

V prípade že spĺňate hlavné podmienky a to: znalosť účtovnej českej legislatívy a o danú pozíciu máte záujem, prosím zašlite nám Váš životopis na adresu [email protected]
Do textu mailu uveďte prosím:
1. Možný dátum nástupu.
2. Popíšte Vašu prax v oblasti účtovníctva podľa českej legislatívy.
HORE UVEDENÉ JE PODMIENKOU ZARADENIA DO VÝBEROVÉHO KONANIA.
Ďakujeme. V prípade, že sa Vám neozveme do 14 dní od zaslania Vášho životopisu, môžete nás kontaktovať a informovať sa ohľadne statusu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie, administratíva

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme pre nášho klienta - vhodného zamestnanca na pozíciu Účtovník so znalosťou ČESKEJ ÚČTOVNEJ LEGISLATÍVY.
Ste človek, ktorý má skutočný záujem, chce, je zodpovedný, samostatný a hľadá zaujímavé stabilné zamestnanie? Hľadáme práve Vás.

Sme dynamická, expandujúca spoločnosť pôsobiaca na celosvetovom trhu. Zaoberáme sa obchodom a distribúciou mobilných telefónov a príslušenstva.

Tak prečo sa k nám nepridať?

Viac informácii o nás nájdete na:
www.eastwesttrade.sk
www.dobremobily.sk
www.vykupmobilov.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2839996  Dátum zverejnenia: 5.12.2016