Účtovník Prievidza /mzdový & podvojný/

CICompany s. r. o.

Miesto práce
Košovská cesta 11/B, 971 01 Prievidza
Termín nástupu
podľa dohody, čím skôr, tým lepšie
Ponúkaný plat (brutto)
táto otázka je predmetom osobného pohovoru resp. telefonického skríningu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie komplexnej mzdovej agendy a vedenie podvojného účtovníctva
- spracovanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov
- komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP
- pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov
- spracovávanie a kontrola dochádzky
- evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, zálohy na mzdy, bezúročné pôžičky, vyúčtovania, exekúcie a pod.)
- spracovanie rekapitulácia a odsúhlasenie s oddelením financie a účtovníctvo
- evidencia a spracovanie stravného v zmysle Zákonníka práce
- spracovanie PN, OČR
- spracovanie ročného zúčtovania daní

Mladá dynamická spoločnosť, ktorá už 6 rokov rastie, vyvíja sa a poskytuje zamestnancom výbornú možnosť realizovať sa a posúvať vpred.
Skutočný záujem o zamestnanca zo strany vedenia spoločnosti.
Úžasný mladý kolektív, ľudia plní energie, pripravení rásť.
Príjemné pracovné prostredie.
Veľmi dobré finančné ohodnotenie.
Zamestnanecké zľavy na produkty.

V prípade že spĺňate požiadavky a cítite, že toto je tá pravá pozícia pre Vás, prosím zašlite nám:
- váš životopis s fotografiou
- do textu e-mailu nám pošlite odpovede na tieto dve otázky:
1. Stručne popíšte prax v mzdovom a podvojnom účtovníctve.
2. Odkedy ste nám k dispozícií?

HORE UVEDENÉ JE PODMIENKOU ZARADENIA DO VÝBEROVÉHO KONANIA.
Ďakujeme. V prípade, že sa Vám neozveme do 14 dní od zaslania Vášho životopisu, môžete nás kontaktovať a informovať sa ohľadne statusu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančné účtovníctvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Prax v oblasti podvojného a mzdového účtovníctva minimálne 2 roky. Hľadáme samostatného človeka, zodpovedného, ochotného, presného, ústretového s chuťou sa ďalej vzdelávať a vylepšovať svoje výsledky. Prax v personalistike je veľkou výhodou..

Sme dynamická, expandujúca spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom a Českom trhu.

- Maloobchod (mobilné telefóny, príslušenstvo)
- Veľkoobchod/Trading (mobilné telefóny, príslušenstvo)
- Služby v oblasti telekomunikácii (servis, výkup, poradenstvo)
- Aktuálne máme 19 predajní v ČR a SR
- Na trhu pôsobíme od roku 2009
- Zaujímame sa o našich zamestnancov, budujeme silný a skvelý tím

Tak prečo sa k nám nepridať?

Viac informácii o nás nájdete na:
www.dobremobily.sk
www.vykupmobilov.sk
www.eastwesttrade.sk
www.cicompany.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Podzámocká 1580/18
972 01 Bojnice
ID: 2734992   Dátum zverejnenia: 23.9.2016