Účtovník/čka

EAST WEST TRADE s. r. o.

Miesto práce
okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2015
700 - 1200 EUR/mesiac, Dohodou podľa skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie a vedenie účtovníctva pre skupinu firiem typu "sro" na Slovensku.
Ide o podvojné účtovníctvo, kde je treba zabezpečiť:
- kompletizácia dokladov
- archivácia dokladov
- kompletné zaúčtovanie v online ekonomickom softvéri
- vyhotovenie a podávanie výkazov dph
- vyhotovenie a podávanie súhrnných a kontrolných výkazov
- zaúčtovanie miezd
- fakturácia
Skúsenosti s exportom/importom tovaru výhodou.

- mobilný telefón
- počítač
- sociálny program
- prémie
- možnosť kariérneho rastu

Sme členom rýchlo sa rozvíjajúcej skupiny firiem na Slovensku a v Čechách, ktorá potrebuje kvalitne a zodpovedne spracovať účtovníctvo a mzdy a ponúkame za to nadštandardné ohodnotenie.
Ak pracujete napr. pre účtovnú firmu a máte pocit, že nieste dostatočne ohodnotený/á, neváhajte nás kontaktovať a minimálne si vypočuť našu ponuku!
Staňte sa členom nášho kolektívu stabilne fungujúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo a dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požadujeme:
- flexibilita
- bezúhonnosť
- ochota pracovať nadčasy
- prax v účtovníctve min 5 rokov
- maximálna lojalita

Sme dynamická, expandujúca spoločnosť pôsobiaca na celosvetovom trhu. Zaoberáme sa obchodom a distribúciou mobilných telefónov a príslušenstva.

Tak prečo sa k nám nepridať?

Viac informácii o nás nájdete na:
www.eastwesttrade.sk
www.dobremobily.sk
www.vykupmobilov.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1960416  Dátum zverejnenia: 18.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1200 EUR/mesiac, Dohodou podľa skúseností a praxe uchádzača