Výroba svetelnej a 3D LED reklamy

CICERO GROUP s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 89, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do tímu na výrobu všetkých druhov reklám, ktoré nájdeš u nás na webe. Okolo teba bude partia veselých ľudí. Budeš pracovať na "kusovkách" v silnom, kreatívne orientovanom biznise a teda monotónna činnosť (ako "za pásom") ťa tu nečaká.

Ak sa orientuješ vo výrobe reklám je to veľmi dobre. Ak nie, ale máš šikovné ruky (napr. na elektroinštalácie LED, zmontovanie komponentov a pod.) a chuť učiť sa, uvítame aj teba.
Hľadáme ľudí na juniorské aj seniorské pozície. Čiže aj nováčikov, aj zaučených majstrov.

Uprednostňujeme zručnosti - elektrikárske, zámočnícke, lepenie/kašírovanie, prax s CNC strojom, prax v teréne na montážnych prácach.

Ak máš chuť pracovať a tvoriť, ozvi sa nám.
Podmienka - nástup ihneď. Prijímame do 24hod. od vzájomnej dohody.

Jedná sa o kumulatívnu funkciu - výroba aj montáže.

dohodou

Informácie o výberovom konaní

nástup ihneď alebo podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Výroba reklamy

Počítačové znalosti - používateľ

CorelDRAW - základy

Vodičský preukaz

B

Flexibilita

Spoločnosť sa venuje cez 10 rokov výrobe reklamy - svetelnej, nesvetelnej, reklamných nosičov, 3D nápisov a pod. Sme dodávateľom vrámci celého Slovenska. Viac na našich webových stránkach www.cicero-reklama.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Ambroseho 2478/15
851 02 Bratislava
ID: 3023604   Dátum zverejnenia: 5.7.2017