Obchodný zástupca, senior sales manager - aktuálne do zmazania

CICERO GROUP s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 89, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu výrobno-obchodnú spoločnosť hľadáme človeka na starostlivosť o zákazníkov. Hlavným predmetom činnosti bude pripravovať cenové ponuky, riadiť obchodné procesy (od cenovej ponuky, k objednávke až k odovzdaniu produktu).

Hľadáme dynamického obchodníka, ktorý sa vyzná v danom segmente produktov a materiálov.

Nutné ovládať túto profesiu v tomto odvetví a mať dobrý prehľad o trhu.
Fungovanie v B2B prostredí.

Dostanete priestor na hľadanie nových klientov, ale budete sa starať aj o existujúcich.
Budete vytvárať dlhodobé vzťahy s našimi klientmi a poskytovať im 100%-ný servis.

Práca pozostáva z 2 časti:
- kancelárska práca - príprava cen. ponúk, dodržiavanie termínov dodávok v koordinácií s výrobou.
- práca v teréne u klientov - konzultácie, prezentácie, predkladanie cen. ponúk, predaj.

Dynamicky rastúci plat, možnosť plnej sebarealizácie, priateľská pracovná atmosféra, firemné auto, notebook, MT.

V prípade, že sa vám neozveme späť, zrejme ste nás zavalili množstvom životopisov, a teda sa ospravedlňujem vopred, ozveme sa iba vybraným uchádzačom.

Životopis, motivačný list a prípadný krátky obchodný plán + vaše požiadavky posielajte emailom.

*Pozícia nie je vhodná pre absolventa.

Ďakujem a teším sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť
Samostatné myslenie aj konanie
Spoľahlivosť a loajalita
Orientácia na výsledky
Rýchle zaučenie a nabehnutie na predaj
Pozitívne myslenie
Stabilita
ANJ výhodou

Spoločnosť sa venuje cez 15 rokov výrobe reklamy - svetelnej, nesvetelnej, reklamných nosičov, 3D nápisov a pod. Sme dodávateľom v rámci celého Slovenska. Viac na našich webových stránkach www.cicero-reklama.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2665311  Dátum zverejnenia: 7.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou