Kaderníčka

Cicáková Daniela - Salón Daniela

Miesto práce
Vajanského 39, Trnavský kraj, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dámske, pánske a detské strihy, styling, fúkaná, farbenie a melírovanie vlasov, predaj produktov.

základný plat + benefity, výška platu závisí od dĺžky praxe a skúseností

Všetkých uchádzačov a pracovnú pozíciu - kaderníčka poprosím najskôr kontaktovať telefonicky na tel. č.: 0905543725 a dohodnúť si s nami osobné stretnutie. Dobré výsledky v škole, účasť na rôznych kaderníckych seminároch, kurzoch a kaderníckych súťažiach je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kaderníčka

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť a vzdelávanie v kaderníckej oblasti

Kadernícke a kozmetické štúdio v centre Trnavy, ktoré poskytuje svojim klientom nadštandardné služby - viac informácii si môžete pozrieť na web. stránke www.salonlavie.sk.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2971878  Dátum zverejnenia: 11.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500-1000