Kaderníčka, kaderník

Cicáková Daniela - Salón Daniela

Miesto práce
Vajanského 39, 91701 Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, záleží od dĺžky praxe v kaderníctve

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dámske, pánske a detské strihy, farbenie, melírovanie, fúkanie, spoločenské účesy.

Práca v kadernícko-kozmetickom štúdiu, ktoré pracuje s profesionálnou kozmetickou značkou, základný plat + provízie zo služieb a z predaja produktov, stravné lístky, možnosť ďalšieho vzdelávania, bezplatné zaškolenie. Uprednostníme záujemcov s ukončeným vzdelaním v kaderníckom obore a s praxou. Záujemcom, ktorí sú mimo okolia Trnavy poskytneme príspevok na ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Kaderník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita, ochota naďalej na sebe pracovať a neustále sa vzdelávať.

Kadernícke a kozmetické štúdio v centre Trnavy, ktoré poskytuje svojim klientom nadštandardné služby - viac informácii si môžete pozrieť na web. stránke www.salonlavie.sk.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1986479  Dátum zverejnenia: 20.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, záleží od dĺžky praxe v kaderníctve