Samostatný účtovník_Omega + angličtina

CIBS s.r.o.

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. samostatné a komplexné vedenie účtovníctva
2. fakturácie ( vystavovanie faktúr a evidencia došlých faktúr)
3. cash flow management ( evidencia bankových výpisov, denné a týždenné cash flow reporty)
4. ostatné účtovania ( leasing, pokladne, majetok, ceniny a interné doklady)
5. predpríprava daňových priznaní
6. spolupráca s prípravou mesačných reportov
7. spolupráca s prípravou ročnej uzávierky

Finančné bonusy - 13. plat a ročné zvyšovanie mzdy
Využívanie cudzích jazykov
Pravidelné absolvovanie školení
Výborná dopravná dostupnosť, možnosť parkovania
Výborné kolegyne a skvelý výhľad:)
Príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Zašlite prosím Váš životopis na administration@cibs.sk.

Tešíme sa Vás!
Možno práve táto príležitosť je tá na, ktorú ste čakali.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

CIBS ponúka odborné poradenstvo v oblasti podnikania, účtovníctva a miezd, dopravy a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

OMEGA - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

pokročilá znalosť podvojného účtovníctva a OMEGA
znalosť anglického jazyka (znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou)
samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

CIBS sa zaoberá sa zakladaním a správou obchodných spoločností, realizáciou projektov etablovania spoločností v SR, zabezpečením administratívnych záležitostí a vyhľadávaním zamestnancov.
CIBS vedie účtovníctvo a mzdy a ponúka podporu pri získavaní finančných zdrojov. V oblasti dopravy a logistiky CIBS zakladá prepravné spoločnosti a poskytuje kompletnú technickú podporu .

www.cibs.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CIBS s.r.o.
Jarošova 1
831 03 Bratislava

Kontakt

ID: 2434025   Dátum zverejnenia: 4.4.2017