Vodič MKD - tandemy

CIBS Group s.r.o.

Bratislava, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko
Termín nástupu
ihneď
mzda 620,-€ (brutto) + diéty 45,-€/deň (netto) + vreckové 5,-€/deň (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič MKD zabezpečujúci prepravu tovaru k zákazníkovi v kontajneroch v rámci EÚ - Nemecko, Belgicko, Francúzsko, Luxembursko, Rakúsko.
Turnusová práca - 4 týždne pracovný turnus + 1 týždeň voľno.
Odchody z Bratislavy na miesto prevzatia kamiónu v Belgicku zabezpečené firemnou dodávkou, možnosť parkovať vlastné auto na stráženom parkovisku v Bratislave.
Moderný vozový park SCANIA, VOLVO, MERCEDES.
Vozí sa paletový tovar, hlavne papier.
Slovenský dispečer.
Komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou.

Trvalý pracovný pomer.
Stabilné zamestnanie.
Zaujímavé finančné ohodnotenie, mzda vyplácaná riadne a načas.
Vyplácanie diét 2x mesačne k 05. a 20. v mesiaci.
Zvyšovanie platu podľa odpracovaných rokov.
Bonusový systém vyplácania odmien za splnenie podmienok stanovených spoločnosťou.
Pravidelné školenia vodičov.

Informácie o výberovom konaní

Pre Klienta hľadáme vodičov MKD.

Životopisy prosím zasielať na [email protected].
Vybraných uchádzačov budeme spätne kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je dopravná spoločnosť Heck Slovensko s.r.o., dcérska spoločnosť firmy Schenker.
Sídlo spoločnosti je v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava a logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E, T

Počet rokov praxe

2

prax minimálne 2 roky
čistý register trestov
znalosť cudzieho jazyka výhodou
seriózny prístup k práci
flexibilita
spoľahlivosť

CONSULTING - INOVATION - BUSINESS - SOLUTION
Poskytovanie konzultačných, účtovných a mzdových služieb, podnikateľské poradenstvo a operatívny manažment.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1545403  Dátum zverejnenia: 15.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda 620,-€ (brutto) + diéty 45,-€/deň (netto) + vreckové 5,-€/deň (netto)