Obchodní zástupce

Chytrá pěna HS Group s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

- hlavní náplní práce je zaměření a návrh technického řešení u zákazníka, vytvoření cenové nabídky a vedení obchodního případu včetně uzavření obchodu

- obchodní zástupce spravuje svěřený region, stará se o rozvoj kontaktů a buduje portfolio vlastních zákazníků ve svěřeném regionu

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání nebo vyučení s maturitou

- ŘP sk. B a ochotu cestovat

- technické myšlení, kreativitu, zkušenosti ve stavebnictví a orientace v oboru izolatérství je výhodou

- zkušenosti s vedením obchodního jednání se zákazníkem

- místo bydliště v regionu působnosti

Nabízíme:

- perspektivní práci v dynamickém oboru stavebnictví - zavádíme nové postupy a technologie - Nestíháme!

- práci na hlavní pracovní poměr a nadstandardní výdělky 50 - 80 tis. / měsíčně

- služební mobilní telefon, po zapracování služební automobil

- zázemí známé značky a leadera na trhu polyuretanových izolací

Vzhledem k oživení stavebnictví a aktuálního trendu v zateplování budov stále roste poptávka po našich produktech. Nestíháme, rosteme a zlepšujeme se. Využijte příležitost a buďte u toho i Vy!

Hledáme obchodní zástupce pro:

- Pardubický a Hradecký kraj

- Plzeňský, Jihočeský, Karlovarský kraj

- Slovensko

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2823982  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.