Informace o pracovním místě

Místo práce
Hradec Králové
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Chytrá pěna HS Group s.r.o.

Společnost Chytrá pěna HS Group s.r.o. je leader v oblasti stříkaných polyuretanových izolací v ČR a SR. Společnost se specializuje na realizaci vnitřních a venkovních izolací a hydroizolací, nově jsme rozšířili činnost na komplexní řešení průmyslových podlah. Naše společnost je výhradním distributorem polyuretanových pěn světového koncernu Huntsman, které pro nás pod označením Chytrá pěna vyrábí německý koncern PUR Systems GmbH.
Chytrá pěna je nejefektivnější izolační systém současnosti! Podrobné informace najdete na www.chytrapena.cz

Obchodní zástupce

Náplň práce:

  • hlavní náplní práce je zaměření a návrh technického řešení u zákazníka, vytvoření cenové nabídky a vedení obchodního případu včetně uzavření obchodu

  • obchodní zástupce spravuje svěřený region, stará se o rozvoj kontaktů a buduje portfolio vlastních zákazníků ve svěřeném regionu

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání nebo vyučení s maturitou

  • ŘP sk. B a ochotu cestovat

  • technické myšlení, kreativitu, zkušenosti ve stavebnictví a orientace v oboru izolatérství je výhodou

  • zkušenosti s vedením obchodního jednání se zákazníkem

  • místo bydliště v regionu působnosti

Nabízíme:

  • perspektivní práci v dynamickém oboru stavebnictví - zavádíme nové postupy a technologie - Nestíháme!

  • práci na hlavní pracovní poměr a nadstandardní výdělky 50 - 80 tis. / měsíčně

  • služební mobilní telefon, po zapracování služební automobil

  • zázemí známé značky a leadera na trhu polyuretanových izolací

Vzhledem k oživení stavebnictví a aktuálního trendu v zateplování budov stále roste poptávka po našich produktech. Nestíháme, rosteme a zlepšujeme se. Využijte příležitost a buďte u toho i Vy!

Hledáme obchodní zástupce pro:

  • Pardubický a Hradecký kraj

  • Plzeňský, Jihočeský, Karlovarský kraj

  • Slovensko

Kontakt
Kontaktní osoba: Silvie Stern
Tel.: 734265725
E-mail: poslat životopis

Poslat společnosti životopis
ID: 2823982   Dátum zverejnenia: 23.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.