Právny asistent /-ka

Chýský Lorenc, advokátska kancelária, s. r. o.

Miesto práce
Michalská 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so súdmi, ďalšími štátnymi orgánmi a pod.
- právny rešerš, monitoring aktuálnych zmien právnych predpisov
- príprava dokumentov a jednoduchých právnych podaní
- doručovanie dokumentov
- administratívne práce

Ponúkame zaujímavú prácu v mladom kolektíve, prácu so zahraničnou klientelou a možnosť získať praktické skúsenosti z rôznych právnych oblastí.

Štruktúrované životopisy v slovenskom a nemeckom / anglickom jazyku zasielajte prosím na adresu sivakova@chyskylorenc.com.

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Siváková, office managerka

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - aktívne alebo
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

 študent 3. – 4. ročníka denného štúdia právnickej fakulty
 aktívna znalosť NJ a/alebo AJ
 vysoké pracovné nasadenie
 zodpovednosť
 komunikatívnosť
 dôslednosť
 znalosť práce s PC

Advokátska kancelária Chýský Lorenc, advokátska kancelária, s.r.o. poskytuje právne služby predovšetkým v oblasti dopravy, logistiky a maloobchodu. Zabezpečujeme právnu pomoc v sporovej, zmluvnej či inej právnej agende. Medzi klientov našej kancelárie patria významné slovenské výrobné a obchodné spoločnosti, ako aj zahraniční podnikatelia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Michalská 9
811 03 Bratislava
ID: 1942375   Dátum zverejnenia: 3.3.2016