Lakovač / lakýrnik - lackierer

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Bernkastel-Kues a Gaggenau
Termín nástupu
ASAP, ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- mokré lakovanie striekacou tlakovou pištolou automobilových dielcov a návesov na kamióny, prípadne iných dielov (lakovacia kabína)
- kontrola dielov pred lakovaním (prípadne príprava dielov, prebrúsenie zvarov, zavesenie na mobilné rámy)
- príprava farby na striekanie, príprava striekacej pištole pre lakovanie
- priebežná kontrola kvality náteru, prípadná korekcia
- demontáž a čistenie striekacej pištole
- finálna povrchová úprava (prebrúsenie, leštenie)
- 1 smenná prevádzka

- Nasse Lackierung mit einer Druckspritzpistole von Automobilkomponenten und Anhänger von LKW, bzw. Anderen andere Teilen (Lackierkabine)
- Überprüfung der Teile vor der Lackierung (bzw. Vorbereitung von Teilen, Schleifen von Schweißnähten, Anhängen von mobilen Rahmen)
- Vorbereitung von Farbe und Spritzpistole für Lackierung
- Kontinuierliche Qualitätskontrolle der Beschichtung, bzw. Korrektur
- Demontage und Reinigung der Spritzpistole
- Abschlussverarbeitung (Schleifen, Polieren)
- 1 Schichtbetrieb

Poskytujeme:

Hradené ubytovanie v komplet vybavených bytoch alebo domoch, stabilnú a dlhodobú spoluprácu, prácu na nemeckú pracovnú zmluvu o dočasnom zamestnaní, odvody hradené v Nemecku, možnosť rodinných prídavkov, zaujímavé finančné ohodnotenie (podľa skúseností).

Wir bieten Ihnen:
Unterkunft in komplett eingerichteten Wohnungen oder Häuser, eine stabile und langfristige Zusammenarbeit, die Arbeit auf dem deutschen Arbeitsvertrag, Beiträge in Deutschland bezahlt, die Möglichkeit der Familienzuschlägen, eine wettbewerbsfähige Bezahlung (je nach Erfahrung).

Informácie o výberovom konaní

KONTAKT : [email protected], 00421905792156, 00421917507436

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba automobilových dielov, návesov a iných kovových dielov, lakovanie pištolou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

3

Profil :
- prax na pozícií lakovača min. 3 roky
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka VÝHODOU
- dynamický prístup k práci, vysoko kvalitná práca a precíznosť, zmysel pre detail

- praxis auf die Position Lackierer min. 3 Jahre
- kommunikative Deutschkenntnisse ist VORTEIL
- dynamischen Ansatz in der Arbeit, qualitativ hochwertige Arbeit und Präzision, Sinn für Detail
Eintritt ab sofort

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2269882  Dátum zverejnenia: 1.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou