Montér optických káblov / Monteur von LWL-Kabel

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Baden-Wurttemberg, Nemecko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ASAP, ihneď po odsúhlasení vhodných kandidátov klientom
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Christal s.r.o. hľadá pre svojho klienta montážnych pracovníkov na ťahanie a spájanie optických káblov pre telekomunikácie.

- práca v teréne, v exteriéri a u zákazníka,
- ťahanie optických káblov a montáž mikrokáblovej techniky pre telekomunikácie, LAN sieti,
- zafukovanie a montáž optických káblov, mikrokáblov, vrátane technológie mikrotrubičiek, spájanie káblov pomocou špeciálnych spojov,
- po zapojení preskúšanie spojov, merania optických sieti, kontrola prenosovej rýchlosti,
- pracuje sa s optickým systémom FIST

-arbeit im Aussenbereich und bei Kunde in der Werkstatt,
-kabelzug LWL-Kabel und Montage von Mikrokabeltechnik für Telekommunikation, LAN Netzwerk
-einblasen von Mikrokabeln und Montage von LWL-Kabel, Mikrokabel, einschliesslich Technologie von Mikrokabel, Muffenmontage durch spezielle Maschine,
-nach Anschlus, Probe von Bindungen, Messerfahrung von LWL- Netzen, Kontrolle der tragbaren Geschwindigkeit,
-arbeitet mit dem optischen System FIST.

Poskytujeme:
hradené ubytovanie v komplet vybavených bytoch alebo domoch, stabilnú a dlhodobú spoluprácu, prácu na nemeckú pracovnú zmluvu o dočasnom zamestnaní, odvody hradené v Nemecku, možnosť rodinných prídavkov, zaujímavé finančné ohodnotenie (podľa skúseností).

Wir bieten Ihnen:
Unterkunft in komplett eingerichteten Wohnungen oder Häuser, eine stabile und langfristige Zusammenarbeit, die Arbeit auf dem deutschen Arbeitsvertrag, Beiträge in Deutschland bezahlt, die Möglichkeit der Familienzuschlägen, eine wettbewerbsfähige Bezahlung (je nach Erfahrung).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

montážne práce pre telekomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie, elektrotechnika,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pokladač káblov (ťahanie optických káblov) A montér optických káblov / Technik

- Minimálne 3-ročná prax v obore
- vodičský preukaz B (skúsenosti s prívesným vozíkom vitané)
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
- certifikat FIST výhodou.

Mitarbeiter Kabelzug (Kabelzug von LWL –Kabel) UND Monteur von Kabelzug von LWL –Kabel/ Techniker

-Minimal 3 Jahre Praxis in dem Bereich
-problemlose Kommunikation in der deutschen Sprache
-Vorteil : FIST-Zertifizierung

KONTAKT : [email protected], 004210905792156, 00421917507436.

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2267082  Dátum zverejnenia: 30.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore