HR špecialista

CHRISTAL s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie pracovnoprávnej činnosti pri nástupe nových zamestnancov a výstupe zo zamestnania (zasielanie prihlášok, odhlášok, zmien a prerušení do Sociálnej poisťovne a Zdravotných poisťovní)

- Vypracovávanie pracovných zmlúv, dohôd, ich zmien a dodatkov, rôznych potvrdení na základe požiadaviek pre zamestnancov

- Zodpovednosť za realizáciu nástupných školení (pracovný poriadok, kolektívna zmluva atď.)

- Zabezpečovanie a organizácia školení

- Príprava podkladov pre mzdy

- Komunikácia so zamestnancami, poskytovanie informácií a zabezpečenie pomoci a podpory

- Spracovanie dochádzky (v súlade so Zákonníkom práce a s internými predpismi)

- Spolupráca s pracovníkmi a manažérmi ďaľších oddelení

- Vypracovanie a aktualizácia popisov prác pracovných miest

- Príprava podkladov pre pravidelné mesačné, pol ročné a ročné reporty

- Občasná podpora pri nábore zamestnancov a zabezpečovanie inzercie nových pracovných pozícií

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť CHRISTAL sa špecializuje na nábor zamestnancov a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Humanitné, ekonomické, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosť legislatívy v oblasti HR
- komunikačné zručnosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- iniciatívny prístup k práci a vysoké nasadenie
- analytické myslenie, zmysel pre detaily

Spoločnosť CHRISTAL je agentúra dočasného zamestnania a náborová spoločnosť a vyhľadáva pre svojich zahraničných klientov kandidátov v celej Európe.
Vybraným uchádzačom o zamestnanie ponúkame rôzne pracovné pozície aj na projektoch v zahraničí (Francúzsko, Nemecko atď.).
Najlepší kandidáti pracujú na zákazkách našich klientov počas celého roka.
Montáže, mechanika, klampiarstvo, potrubárske práce, zváranie, zámočníctvo, elektrikárske práce, zastrešujeme množstvo pracovných pozícií v priemyselnej oblasti.
Neustále ponúkame pracovné pozície aj pre nových kandidátov, ktorí sa stanú súčasťou nášho pevného jadra!
[email protected]
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a dočasné zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2019445  Dátum zverejnenia: 19.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou