Plat jak v Bratislavě! Hosteska/Promotér

Chris invest s.r.o. organizačná zložka v SK

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihned
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jsme marketingová firma s vysoce lidským přístupem k zaměstnancům, profesionálním a přátelským přístupem manažerů ke svému svěřenému týmu.

Firma, která dává možnost uplatnění i studentům, maminkám na MD či čerstvým absolventům.

U nás nejste ve stresu, Vaše práce Vás baví a výše finančního ohodnocení Vás těší.

- Prezentace produktů
- Komunikace s klienty

Pokud zkušenosti nemáte, naučíme Vás všemu, co potřebujete, pokud zkušenosti máte, pomůžeme Vám je rozvíjet a naplnit Vaše představy o výdělku i kariéře!

Zamestnanecké výhody, benefity

TOTO VÁM NABÍZÍME:

- Plat 700 euro + denní a měsíční bonusy
- Motivační finanční ohodnocení
- Zajímavou práci v pohodovém teamu, kde na věku ani postavení nezáleží
- Pracovní doba: 6/8 hodin
- Stabilní a perspektivní zaměstnání u prestižní společnosti
- Možnost kariérního růstu
- Příjemné pracovní prostředí
- Odborné školení na náklady společnosti
- Sportovní a kulturní mimopracovní aktivity

Informácie o výberovom konaní

Přijďte si k nám vyzkoušet, jak chutná úspěch!

LÍBÍ SE VÁM NAŠE NABÍDKA?

TAK NA NIC NEČEKEJTE A PŘIDEJTE SE K NÁM!

Zašlete svůj životopis e-mailem, klikněte na tlačítko odpovědět a my si s Vámi obratem domluvíme termín pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI OD VÁS OČEKÁVÁME?

- Radostný přístup k životu, lidem a práci
- Komunikační schopnosti
- Ochotu učit se novým věcem
- Základní znalost práce s PC

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Naše společnost působí v oblasti zdravotnictví, reklamy a marketingu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2032362  Dátum zverejnenia: 1.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1000 EUR/mesiac