Referent odbytu

CHRIEN, spol. s r.o.

Miesto práce
Chrien, spol. s r.o., Lieskovec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preberanie objednávok na oddelení odbytu a ich evidencia v programe SPIN
vytváranie dodacích listov
vytváranie kúpnych zmlúv a ich evidencia
spracovanie zmlúv o poskytovaní mraziacich zariadení a ich evidencia
preberanie dodacích listov, faktúr a hotovosti od vodičov

stabilný kolektív
dobré platové ohodnotenie
výhodné zamestnanecké nákupy
darčekové poukážky na nákup potravín od zamestnávateľa

na základe zaslaného životopisu na mail [email protected] (uveďte prosím telefonický kontakt) budeme vybraných uchádzačov telefonicky pozývať na osobný pohovor, ktorý sa uskutoční do 20.02.2020

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť
komunikatívnosť
zodpovednosť
dôslednosť
chuť učiť sa nové veci
odolnosť voči stresu
skúsenosti s prácou na odbyte, alebo objednávaním tovaru - výhoda

Firma CHRIEN, spol. s r. o., Lieskovská cesta 13, ZVOLEN, 32 ročnou tradíciou na slovenskom trhu, zameraná na porciovanie a balenie mäsa, distribúciu mrazených a chladených potravín, hlavne chladeného a mrazeného mäsa, zeleniny, rýb, zmrzliny, zemiakových polotovarov, hranoliek ale aj ďalšieho sortimentu potravín do hotelov, reštaurácií, škôl a gastronomických prevádzok takmer po celom Slovensku. Spokojnosť s kvalitou služieb firmy CHRIEN, môže vyjadriť takmer 1500 spokojných klientov - gastronómov.
www.chrien.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3060165  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac