Advokátsky koncipient

CHOCHOĽAK & ČESLA s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
739 EUR/mesiacmzda je uvedená v hrubom. Vzhľadom na rozsah odborných znalostí a dosiahnutej praxe je možné dohodnúť vyššiu mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava písomných právnych podkladov, podaní, vyjadrení, zmlúv, analýz, stanovísk a iných dokumentov
- zastupovanie klientov na súdoch a pred inými orgánmi verejnej moci,
- agenda súvisiaca s právom obchodných spoločností, v oblasti finančného práva, ochrany osobných údajov - GDPR, ochrana pred lefalizáciou príjmov z trestnej činnosti,
- vykonávanie inej práce právneho charakteru pri bežnej činnosti advokátskej kancelárie
- vedenie spisovej agendy

- práca v mladom kolektíve
- možnosť profesionálneho a finančného rastu
- spolupráca na zaujímavých projektoch
- služobný telefón a počítač

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Vaše CV na e-mailovú adresu: [email protected]
Prax v oblasti práva je vítaná. Na pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí splnili naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

advokátsky koncipient

Počet rokov praxe

2

spoľahlivosť, zodpovednosť, pozitívny prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie, aktívne samoštúdium a ochota na sebe pracovať,diskrétnosť, dodržiavanie etických princípov a loajalita, príjemné vystupovanie a reprezentatívnosť, schopnosť samostatnej práce a kreatívneho právnického uvažovania, zodpovedajúci ústny a písomný prejav, orientácia predovšetkým v obchodnom a občianskom práve, uchádzač by mal zvládať stresové situácie a intenzívne pracovné nasadenie.

Advokátska kancelária CHOCHOĽAK & ČESLA s.r.o. poskytuje komplexné právne služby pre klientov v rôznych oblastiach práva s pestrou a zaujímavou agendou .Advokátska kancelária sa orientuje predovšetkým na obchodné právo, občianske právo a finančné právo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2927190  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac