Obchodný zástupca pre BA, ZA, KE

CHLADENIE A KLIMATIZÁCIA, s.r.o.

Chladenie a klimatizácia, s.r.o., Košická 37/C, 821 09 Bratislava, Bratislava, okres Žilina, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Obchodník je odmenený podľa množstva predaného tovaru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vyhľadávanie nových potencionálnych zákazníkov (spoločnosti, výrobné, obchodné jednotky, novostavby, bytové jednotky, rodinné domy) v rámci prideleného regiónu.
Monitoring trhu, identifikovanie nových obchodných príležitostí. Plnenie stanovených cieľov predaja, reporting výsledkov priamemu
nadriadenému.
Vyjednávanie obchodných podmienok, uzatváranie kontraktov, poskytovanie klientskeho servisu a technického poradenstva.
Akvizícia a rozvíjanie obchodných vzťahov s novými zákazníkmi, návrh vhodného technického riešenia pre zákazníka, vypracovanie potrebnej technickej dokumentácie.

- odborný rast zabezpečujeme interným pravidelným vzdelávaním
- teambuildingové aktivity

Obsadzujeme pracovné pozície - obchodní zástupcovia - konzultanti
1 pracovná pozícia - interný zamestnanec pre BA
3 pracovné pozície - externí zamestnanci pre BA, ZA, KE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii obchodného zástupcu s technickým produktom, (veľkou výhodou prax s predajom chladiarenských, klimatizačných a VZT zariadení).
- skúsenosti s podobnou klientelou,
- skúsenosti s akvizíciou nových klientov,
- vyjednávacie zručnosti,
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, schopnosť budovať efektívne vzťahy so zákazníkmi

Naša spoločnosť je na trhu od roku 2004.
Venujeme sa projekcii, inštalácii a servisu klimatizačných, vetracích a vykurovacích zariadení.
Špecialitou v našom portfóliu je dodávka a inštalácia ľadových plôch.
Sme prémiovým distribútorom značiek DAIKIN, SAMSUNG.
Naše služby ponúkame vo väčšine na západnom Slovensku.
Dbáme na kontinuálne vzdelávanie našich zamestnancov, či už všeobecne - komunikačné praktiky, ale aj konkrétne špecializované produktové a inštalačné školenia a servisné kurzy.
ID: 1717227  Dátum zverejnenia: 16.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Obchodník je odmenený podľa množstva predaného tovaru