Customer services

CHIYODA INTEGRE SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Údernícka 15, 851 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi na dennej báze aj v anglickom jazyku
- spracovanie objednávok a predpokladaných objednávok vo vlastnom systéme
- kontrola dodávok
- dostupnosť materiálu
- zabezpečenie dodania zákaziek v požadovanom termíne zákazníka
- fakturácia
- reporty
- dohľad nad inventúrou
- spracovanie ponúk
- tvorba cenových kalkulácií

- práca v stabilnej a atraktívnej spoločnosti
- dynamický kolektív
- možnosť sebarealizácie
- ročný bonus vo výške jedného platu

V prípade ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Pracovná doba: 7:00 - 15:30

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a ich profesionálny profil bude v súlade s profilom pracovnej pozície.

Zároveň si vás dovoľujeme informovať, že zaslaním Vášho životopisu nám poskytujete mandát na spracovanie vašich osobných údajov. Životopisy kandidátov, ktorí nebudú vybratí do ďalšieho kola výberového konania budú skartované v zmysle zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť AJ slovom, písmom - podmienkou.

Spoločnosť pôsobiaca na Slovensku 12 rokov v oblasti automobilového a elektrotechnického priemyslu.
Materská spoločnosť je nadnárodná japonská spoločnosť CHIYODA INTEGRE CO., LTD, Tokyo, Japonské cisárstvo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3004208  Dátum zverejnenia: 19.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou