Regulatory špecialista

CHIRANA T.Injecta, a. s.

Nám. Dr. Alberta Schweitzera 194, 916 01 Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovedá za:
- dohľad plnenia požiadaviek regulatívy zdravotníckych pomôcok
spoločnosťou podľa direktívy MDD 93/42/EEC
- zabezpečovanie a udržiavanie dokumentácie súvisiacej s CE
certifikáciou výrobkov (technická dokumentácia, checklisty, klinické
hodnotenia a pod)
- registráciu výrobkov spoločnosti podľa MDD direktívy
- zabezpečenie CE certifikácie výrobkov a podieľanie sa na aktivitách
s tým spojených
- koordinácia činností v rámci manažérstva rizika výroby
zdravotníckych pomôcok
- komunikácia s kompetentnými orgánmi EÚ (ŠUKL na Slovensku),
certifikačnými spoločnosťami a zákazníkmi

zázemie stabilnej slovenskej výrobnej spoločnosti
možnosť profesijného rastu
motivujúce finančné ohodnotenie
benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Počet rokov praxe

skúsenosti s regulatívou alebo manažérskymi systémami riadenia podľa ISO noriem výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, komunikatívnosť

CHIRANA T.Injecta, a.s. sa zaoberá výrobou zdravotníckych pomôcok, výrobou tovarov z plastov, lisovaním plastov, výrobou jednorazovej injekčnej techniky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Nám. Dr. Alberta Schweitzera 194
916 01 Stará Turá
ID: 2253693   Dátum zverejnenia: 3.11.2016