Pracovník na montáži dýchacej a anestetickej techniky

CHIRANA Medical, a.s.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacpríplatky za nadčas, zdravotný bonus 35 eur, príspevok od zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 20 eur, kvartálne odmeny, mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a montáž výrobkov dýchacej a anestetickej techniky podľa dokumentácie.
Nastavovanie parametrov výrobkov.
Skúšanie výrobkov, podskupín.

Práca na jednu zmenu.

- 7,5 h pracovná doba / 0,5 h prestávka na obed/
- mesačne vyplácaný zdravotný bonus vo výške 35 eur
- doplnkové dôchodkové sporenie /príspevok od zamestnávateľa vo výške 20 eur/
- nadčasové a iné príplatky
- hmotná zainteresovanosť na splnených hospodárskych výsledkoch
- finančné odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- zvýšené odchodné a odstupné v nadväznosti na odpracované roky,
- poskytovanie bezúročných pôžičiek vybraným zamestnancom,
- stravovanie v podnikovej jedálni
- príspevok na rekreáciu
- ponuka rekreačných, športových, kultúrnych a iných aktivít pre zamestnancov prostredníctvom podnikového združenia Sympatia

Vyžadujeme odborný životopis, ktorý môžete poslať mailom alebo poštou.
Ďakujeme všetkým za prejavený záujem o zamestnanie v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria.
V žiadosti uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- elektrotechnické vzdelanie
- kreativita, presnosť, tímová práca

- minimálne §22 vyhlášky 508/2009 Z.z

- zodpovednosť
- precíznosť
- ochota pracovať nadčas

Spoločnosť vyrábajúca zdravotnícku techniku, vyrábame stomatologické súpravy, kreslá, stomatologické náradie, anestéziologické prístroje, prístroje pre intenzívnu starostlivosť, resuscitačnú a inhalačnú techniku. Naše výrobky nachádzajú svojich zákazníkov v takmer tridsiatich krajinách celého sveta, kde sa prostredníctvom vybudovanej obchodnej a servisnej siete staráme o ich maximálnu spokojnosť.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4224048  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac