Upratovač/umývač riadov/pomocná sila

Chiltern Taverns Limited

The Full Moon Pub, Hare Lane, HP160EE Little Kingshill, Veľká Británia
Termín nástupu
20.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame do nasho pubu v Buckinghamshire cloveka ktory by bol ochotny rano poriadit pub, pomoct v kuchyni s cistenim riadu pripadne s pripravou na service, v letnych mesiacoch pokosil travu a staral sa o cistotu a udrzbu okolo pubu.

Praca v slovenskom mladom dynamickom kolektive v kuchyni, vyplata kazdy tyzden nacas, strava pocas pracovnych dni, ubytovanie zdarma,

Chiltern taverns ltd je 5.5 rocna firma s dlhorocnymi skusenostami v oblasti vedenia pubov a restauracnych zariadeni. Mame velmi dobre vztahy s nasimi zamestancami a snazime sa vsetkym vychadzat v ustrety. Vyplaty posielame kazdy tyzden prevodom na ucet nacas a spravame sa vysoko profesionalne ale aj ludsky. Ak vas nasa ponuka zaujala a myslite si ze splnate kriteria poslite nam vas zivotopis cim skor . Dakujeme a tesime sa na spolocnu spolupracu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

zmysel pre poriadok a cistotu, vysoke pracovne nasadenie, chut a ochota pracovat, casova flexibilita,

Chiltern taverns ltd je spolocnost s 13 rocnou existenciu. Momentalne zamestnavame 15 ludi s ambiciami sa rozrastat. Nasimi prioritami su ferovost, spolahlivost a vysoke naroky nie len na zamestancov ale aj na nas samych. Vyplaty vyplacame vzdy na cas a dlhy voci dodavatelom a zamestancom u nas neexistuju.
ID: 2774031  Dátum zverejnenia: 19.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou