Technológ - strojná výroba

Chemstroj, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselna 720, 072 22 Strazske, Michalovce
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
V zmysle mzdového systému v spoločnosti. Bude prerokovaný pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za včasné vypracovávanie požiadaviek na zabezpečenie nákupu náhradných dielov, materiálu a služieb nevyhnutných pre zabezpečenie opráv a údržby čerpadiel;
- Vykonáva kontrolu dodaných ND a materiálov
- Spolupracuje pri príprave plánov údržby (strednodobé a operatívne v cykloch (týždeň, mesiac, polrok, rok) v súlade s požiadavkami odberateľa;
- Spolupracuje s výrobnými útvarmi firiem sídliacich v priemyselnom parku Strážske pri príprave odstávok, pri analýze porúch na strojoch a technologickom zariadení;
- Zabezpečuje vybavovanie všetkej nevyhnutnej korešpondencie týkajúcej sa činnosti pri opravách zariadení;
- Spolupracuje pri príprave cenových ponúk na opravy zariadení pre odberateľov;
- Zodpovedá za správnosť údajov v preberacích protokoloch zariadení do a z opravy;
- Spolupracuje pri zavádzaní nových inovačných technických riešení s cieľom minimalizovať náklady na výkony pri optimálnom zabezpečení realizácie požiadaviek na výkony;
- Zodpovedá za vypracovanie pracovných postupov pre opravy zariadení;
- Zodpovedá za podklady pre riešenie reklamácií dodaných služieb a výrobkov
- Spoluzodpovedá za realizáciu zákaziek v dohodnutej kvalite a termínoch, za neprekročenie priamych nákladov zákaziek celkom a aj zvlášť po položkách: priamy materiál, kooperácie a hodiny práce;
- Spolupracuje pri spracovaní a vyhodnocovaní denných, týždenných a celkových plánov zákaziek a za prijímanie opatrení na zamedzovanie negatívnych odchýlok;
- Spolupracuje pri zabezpečovaní údržby strojného parku tak, aby jednotlivé stroje dosahovali dohodnuté parametre

- možnosť pracovať v dynamickej, modernej spoločnosti
- možnosť osobného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenia a pravidelné školenia
- samostatnosť, flexibilita

V prípade záujmu pošlite Vaše CV na adresu: monika.marcinova@chemko.sk, alebo zaslaním na poštovú adresu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti CHEMSTROJ, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z.. o ochrane osobných údajov.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v tomto inzeráte a vyhradzujeme si právo výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatný prístup k práci
- osobná aktivita
- technické myslenie
- flexibilné riešenie zadaných úloh
- komunikácia na veľmi dobrej úrovni
- tímová spolupráca

Spoločnosť CHEMSTROJ, s.r.o. bola založená v Bratislave v roku 2006. Strojárska výroba tejto spoločnosti nadväzuje na viac ako 50 ročnú tradíciu pridruženej strojárskej výroby vrámci Chemka, a. s. Strážske.

1952 - 2000 - Chemko, š.p, CSV
2000 - 2006 - Chemstro, a. s.
2006 - fúzia Chemstra, a. s. so spoločnosťou Zelma, a. s.
2007 - Chemstroj, s.r.o.
V roku 2000 vznikla spoločnosť Chemstro, a.s, ktorá sa zaoberala tak údržbárskou činnosťou pre Chemko ako aj pre externých zákazníkov z oblasti chemického ale i ostaných druhov priemyslu. V roku 2006 sa so spoločnosťou Chemstro zlúčila ďalšia dcérska spoločnosť Chemka - Zelma, a. s., čím bol dokončený proces zjednotenia strojárskych a elektromontážnych činností v rámci holdingu Chemko, a. s. Strážske. Od 1. 2. 2007 CHEMSTROJ, s.r.o. prevzala všetky aktivity akciovej spoločnosti Chemstro, pričom základnou stratégiou spoločnosti je nielen pokračovanie vo výrobe kvalifikovaného chemického, potravinárskeho, farmaceutického, stavebného a papierenského strojárstva, ale aj rozvoj výroby oceľových konštrukcií pre hutnícky, strojársky alebo potravinársky priemysel, s integrovanými elektroinštalačnými a automatizovanými systémami riadenia v rámci realizácie investičných akcií.

Vysokú kvalifikáciu pre toto široké spektrum priemyslu dokladujú získané certifikáty a oprávnenia na výrobu, montáž, rekonštrukciu, opravu, údržbu, odborné prehliadky a skúšky vyhradených a nevyhradených plynových, tlakových a zdvíhacích technických zariadení, opravy cisterien a armatúr a pod.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselna 720
072 22 Strazske
ID: 3134076   Dátum zverejnenia: 17.7.2017