Asistent obchodu

Chemstroj, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselna 720, 072 22 Strazske, okres Michalovce
Termín nástupu
6 až 7/2016
V zmysle mzdového systému v spoločnosti. Bude prerokovaný pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedie evidenciu dopytov a evidenciu spracovania ponúk v požadovanom rozsahu, termínoch a v súlade s internými pravidlami.
- Pripravuje a Vedie komunikáciu so zákazníkmi a pripravuje podklady na riešenie ich požiadaviek včas a v kvalite odpovedajúcej rozsahu poskytovanej služby, resp. výrobku.
- Podieľa sa na príprave a organizovaní všetkých cyklov logistiky odboru
- Realizuje zmeny v organizácii práce a jej aktualizácii v zmysle podpory optimálneho využitia logistických činností útvaru.
- Pripravuje podklady za obchodné riešenie reklamácií dodaných služieb a výrobkov.
- Pripravuje podklady a realizuje efektívne metódy realizácie nákupu materiálov, náhradných dielov a služieb podľa požiadaviek odborov výroby a údržby v Strážskom v súlade s internými smernicami a v požadovaných termínoch.
- Pripravuje podklady a návrhy pre plánovanie (strednodobé a operatívne v cykle týždeň, mesiac, štvrťrok, polrok a rok), realizovanie a evidencia obchodných aktivít a nákupných činností.
- Vypracováva podklady pre mesačné, štvrťročné a ročné správy plnenia plánu predaja a nákupu.
- Dopĺňa a vyhodnocuje všetky činnosti súvisiace s prácou v systéme SAP za celý odbor obchodu.
- Pripravuje podklady a eviduje výberové konania pre všetky typy nákupu materiálu, služieb a poddodávok pre výrobné a údržbárske výkony a ich následnú realizáciu.
- Pripravuje, eviduje a vyhodnocuje - zavádzanie, udržiavanie, aktualizáciu a využívanie systému hodnotenia dodávateľov.
- Podieľa sa na kontrole dodržiavania všetkých platných predpisov OBP a PO, STN, vnútropodnikových smerníc, hygienických a ostatných legislatívnych predpisov na pracoviskách odboru obchodu.
- Eviduje, pripravuje podklady a vybavuje nevyhnutnú korešpondenciu odboru obchodu.
- Zúčastňuje sa, pripravuje podklady a vykonáva zápis z pravidelných mesačných porád s pracovníkmi odboru za účelom ich informovania o cieľoch a úlohách odboru.
- Aktívne sa podieľa na opatreniach pre trvalé zlepšovanie činnosti odboru.
- Eviduje a vykonáva prípravu školení zameraných na rozvoj pracovníkov odboru.
- Rozvíjať svoje odborné znalosti a schopnosti v rámci systému personálneho rozvoja.
- Pripravuje a spolupracuje pri príprave i vykonávaní ročných inventúr spoločnosti.
- Pripravuje a vykonáva v spolupráci s ostatnými útvarmi interné informačné mesačné inventúry v časti odboru obchodu, nákup, sklad, predaj

- možnosť pracovať v dynamickej, modernej spoločnosti
- možnosť osobného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenia a pravidelné školenia
- samostatnosť, flexibilita

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 15.05.2016.
V prípade záujmu pošlite Vaše CV na adresu: [email protected], alebo zaslaním na poštovú adresu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti CHEMSTROJ, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z.. o ochrane osobných údajov.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v tomto inzeráte a vyhradzujeme si právo výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika - strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- samostatný prístup k práci
- osobná aktivita
- flexibilné riešenie zadaných úloh
- komunikácia na veľmi dobrej úrovni
- tímová spolupráca
- analytické a technické myslenie

Spoločnosť CHEMSTROJ, s.r.o. bola založená v Bratislave v roku 2006. Strojárska výroba tejto spoločnosti nadväzuje na viac ako 50 ročnú tradíciu strojárskej výroby vrámci Chemka, a. s. Strážske.
Základnou stratégiou spoločnosti je výroba zariadení chemického, potravinárskeho, farmaceutického, stavebného a papierenského priemyslu vrátane elektroinštalácií a automatizovaných systémov riadenia v rámci realizácie investičných akcií.
Vysokú kvalifikáciu pre toto široké spektrum priemyslu dokladujú získané certifikáty a oprávnenia na výrobu, montáž, rekonštrukciu, opravu, údržbu, odborné prehliadky a skúšky vyhradených a nevyhradených plynových, tlakových a zdvíhacích technických zariadení, opravy cisterien a armatúr a pod.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2539444  Dátum zverejnenia: 5.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V zmysle mzdového systému v spoločnosti. Bude prerokovaný pri osobnom pohovore.