Technológ výroby textilných Vlákien

CHEMOSVIT, a.s.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit
Termín nástupu
ASAP
1 450 EUR/mesiacNástupný plat od 1450 EUR/mesiac, k základnej zložke mzdy prináleží aj hmotná zainteresovanosť vo výške 10% ročného platu a dochádzkový bonus vo výške 100 EUR/štvrťrok. Šikovný zamestnanec u nás nemá platový strop.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pracovná ponuka je obsadzovaná pre spoločnosť CHEMOSVIT FIBROCHEM, s. r. o..​

  • rieši a kontroluje technológiu a zabezpečuje výrobu
  • navrhuje úpravy technologického procesu
  • vedenie a aktualizácia výrobno – technologickej dokumentáciu na pravidelnej úrovni
  • overuje nové suroviny a technologické postupy
  • návrhy technologického postupu výroby vývojových vzoriek
  • riešenie výskumno- vývojových úloh
  • návrhy riešenia nových sortimentov a vývojových úloh
  • spolupráca na projektoch
  • spolupráca s vysokými školami a inými výskumnými inštitúciami
  • zastupovanie spoločnosti na veľtrhoch, konferenciách a výstavách

​- trvalá a stabilná práca s perspektívou kariérneho rastu,
​- komplexné zaškolenie,
​- spravodlivé a motivujúce platové ohodnotenie,
​- flexibilná pracovná doba,
​- motivačný príspevok za dochádzku,
​- možnosť ubytovania,
​- bohatý sociálny program vyplývajúci z kolektívnej zmluvy,
​- poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti,
​- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi,
​- príspevok pre darcov krvi,
​- zdravotná starostlivosť o zamestnancov,
​- poskytovanie ochranných pracovných prostriedkov,
​- zamestnanecké eventy,
​- zľavy na nákup tovarov a služieb u zmluvných partnerov po predložení zamestnaneckého preukazu,
​- ľudský prístup, priateľské pracovné prostredie, demokratická firemná kultúra​

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Na pracovný pohovor budú pozvaní tí uchádzači, ktorí najlepšie spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemická technológia, plasty a polyméry textilná technológia, chemické inžinierstvo, chémia, technické zameranie vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • anglický jazyk podmienkou, iné jazyk výhodou
  • analytické myslenie, precíznosť, samostatnosť, technická gramotnosť

Skupiny CHEMOSVIT a FINCHEM predstavujú skupiny spoločností orientovaných na výrobu, zušľachťovanie a predaj flexibilných fólií pre obalové účely a pre elektrotechnický priemysel, na výrobu a predaj výrobkov z plastov, aj recyklovaných, polypropylénových vlákien a strojárskych výrobkov a baliacich automatov. Ďalej realizujú technický servis, výrobu a dopravu energií, dopravno-zasielateľské služby a služby hotelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anton HLAVÁČ
Tel.: +421918684851
E-mail: poslať životopis
ID: 4805721  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac