Hasič-záchranár

CHEMOSVIT, a.s.

Miesto práce
Štúrova 101, SVIT, okres Poprad
Termín nástupu
20.11.2016
v zmysle dohodnutých platových podmienok v KZ + osobná zložk

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce na uvedenej pozícií je zdolávanie požiarov, havárií, vykonávanie záchranných prác pri živelných pohromách a iných mimoriadnych udalostiach na území zásahového obvodu ZHZ súpoločnosti.

Ponúkame výhody stabilného zamestnania v prosperujúcej firme, primerané platové ohodnotenie, benefity v zmysle podmienok dohodnutých v kolektívnej zmluve.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky, zašlite životopis v slovenskom jazyku písaný vo worde na kontaktnú adresu najneskôr do 07.11.2016. V životopise uveďte aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nešpecifikované

Vodičský preukaz

B, C

Od uchádzačov požadujeme dobrý zdravotný a fyzický stav, psychickú spôsobilosť na vykonávanie záchranných prác, prax v oblasti požiarnej ochrany vítaná, taktiež je vítaná prax vo vedení nákladných motorových vozidiel (VO skupiny "C" je výhodou).

Skupiny CHEMOSVIT a FINCHEM predstavujú skupiny spoločností orientovaných na výrobu, zušľachťovanie a predaj flexibilných fólií pre obalové účely a pre elektrotechnický priemysel, na výrobu a predaj výrobkov z plastov, aj recyklovaných, polypropylénových vlákien a strojárskych výrobkov a baliacich automatov. Ďalej realizujú technický servis, výrobu a dopravu energií, dopravno-zasielateľské služby a služby hotelov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1382539  Dátum zverejnenia: 31.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle dohodnutých platových podmienok v KZ + osobná zložk