Samsung Ambassador - Žilinský kraj

Cheil Germany GmbH, organizační složka

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.8.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacBlizsie informacie na osobnom stretnuti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SAMSUNG Ambassador Cheil Slovakia

Sme súčasťou významnej medzinárodnej reklamnej agentúry založenej v Južnej Kórei, ktorá aktuálne pôsobí v 60 krajinách sveta. V súčasnej dobe hľadáme vhodných uchádzačov na vyššie uvedenú pozíciu, ktorí by mali na starosti klientov v Banskobystrickom regióne pre značku Samsung.

Čo bude vašou úlohou
- Starostlivosť o aktuálnu klientelu v obore spotrebnej elektroniky
- Produktový tréning zákazníkov / predajcov
- Reporting / aktivity konkurencie / marketingové aktivity
- Merchandising / starostlivosť o zverené obchody / informácie o prebiehajúcich akciách / umiestňovanie marketingových materiálov
- Zodpovednosť / samostatnosť / flexibilita

služobný automobil, mobilný telefón, notebook, flexibilná pracovná doba

Čo ponúkame
- Prácu pre leadra trhu, prístup k novým produktom značky Samsung
- Byť súčasťou mladého a dynamického tímu
- Firemné benefity ako služobný automobil, mobilný telefón, notebook, flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektronika

Vodičský preukaz

B

Čo od Vás očakávame
- Orientácia v obore spotrebnej elektroniky, produktové znalosti
- Orientácia vo zverenom regióne
- Nadšenie pre obor spotrebnej elektroniky
- Užívateľská znalosť PC / Office
- Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič

Medzinárodná reklamná agentúra založená v Južnej Kórei, ktorá aktuálne pôsobí v 60 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3153072  Dátum zverejnenia: 22.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac