Manažér gastro projektu

DOCK s. r. o.

Miesto práce
Moldavská 8, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme širšia gastronomická skupina, ktorá chce rozšíriť svoje pôsobenie aj do Košíc. Hľadáme zodpovedného, schopného a progresívne mysliaceho kolegu na pozíciu Operations manažéra v Košiciach. Náš nový kolega by mal dohliadať na procesy pred otvorením novej prevádzky, rovnako ako zabezpečiť jej plynulý chod po spustení. Vyžadujeme veľkú dávku samostatnosti a pro-aktivity. Náplň práce je široká a ponúka veľký priestor pre vlastnú realizáciu.

Pracovná náplň:
• koordinácia procesov pred otvorením prevádzky
• koordinácia a riadenie prevádzky a kuchyne
• manažment firemných procesov
• manažment ľudí (nábor, školenia, vedenie, motivácia, komunikácia...)
• komunikácia a vyjednávanie s dodávateľmi a partnermi
• kontrola administratívnyh procesov a marketingových aktivít
• zodpovednosť za výsledky
• reporting manažmentu firmy

Ponúkame Vám motivačné finančné ohodnotenie a bonusy za výkon a dosiahnuté výsledky. Okrem toho odborné školenia, teambuildingy, pestrú a zdravú dennú stravu.

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom na [email protected] a nezabudnite napísať dôvod, prečo ste práve Vy ten správny kandidát.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reštauračný a hotelový manažment, Gastronómia, Manažment - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* logické a analytické myslenie
* procesné myslenie
* organizačné schopnosti
* príjemné vystupovanie
* komunikačné schopnosti
* obchodný duch
* negociačné schopnosti
* odolnosť voči stresu

NOMAD je "svetové bistro", kde zažijete exotickú cestu svetovou kuchyňou s autentickými chuťami. V Bratislave prevádzkujeme tri reštaurácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3063811  Dátum zverejnenia: 26.6.2017