Pizzér

Chef club s.r.o.

Miesto práce
OC Novum, Námestie legionárov, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.Iné zložky mzdy upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich prevádzok v OC NOVUM v Prešove, hľadáme kolegyňu/kolegu na pracovnú pozíciu Pizzér . Pracovná doba: krátky-dlhý týždeň, 09:00 – 21:00 (všetky sviatky voľné)

- Dodržiavanie presne stanovených postupov, prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- Kontrola kvality
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
- Sledovanie skladových zásob
- Priama spolupráca s vedením prevádzky

- Príjemné a čisté pracovné prostredie
- Radi Ťa veľa veciam priučíme, chceme byť najlepší v tom, čo robíme
- Zamestnanecká strava a pitný režim
- Možnosť nadčasov
- Všetky štátne sviatky voľné

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- Baví Ťa práca v kuchyni
- Si tímový hráč, všetci u nás ťaháme za jeden povraz
- Máš zmysel pre poriadok a čistotu
- Spoľahlivosť

Spoločnosť Chef Club s.r.o, sa venuje rôznorodým konceptom či už tradičnej alebo modernej gastronómie. Od nášho pôsobenia od roku 2015 sme otvorili už 5 prosperujúcich prevádzok, v ktorých ponúkame stabilné zázemie, príjemný kolektív, možnosť kariérneho rastu a motivačné ohodnotenie. Náš plán je rásť a napredovať a k tomu potrebujeme práve teba! Ak si myslíš že si vhodný kandidát a vieme spoločne rásť, pošli nám životopis na [email protected], alebo reaguj na túto ponuku. Tešíme sa na našu spoluprácu!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4780682  Dátum zverejnenia: 10.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.